Kalender PBHolland

Datum Tijd Plaats Naam
za 07 mei 2016 14:30 Polsbroekerdam Uw Groene Vakwinkel Bokaal
za 07 mei 2016 18:30 Polsbroekerdam Jeugd
za 07 mei 2016 18:30 Polsbroekerdam 2de klasse
za 14 mei 2016 14:30 Linschoten Installatiebedrijf Van der Vaart Bokaal
za 14 mei 2016 18:30 Linschoten Zwarte Bokaal Jeugd
za 14 mei 2016 18:30 Linschoten Zwarte Bokaal 2de klasse
di 17 mei 2016 19:00 Vlist 2de klasse
wo 18 mei 2016 19:00 Vlist 1ste klasse
za 21 mei 2016 14:30 Vlist Jeugd
za 21 mei 2016 14:30 Vlist 2de klasse
za 21 mei 2016 18:30 Vlist Rabobank Krimpenerwaard Bokaal
di 24 mei 2016 19:00 Jaarsveld 2de klasse
wo 25 mei 2016 19:00 Jaarsveld Goudse Glas Handel Bokaal
za 28 mei 2016 14:30 Jaarsveld Kampioenschap van Jaarsveld
za 28 mei 2016 14:30 Jaarsveld Jeugd (bij 1ste klasse)
za 28 mei 2016 18:30 Jaarsveld Jeugd (bij 2de klasse)
za 28 mei 2016 18:30 Jaarsveld 2de klasse
di 31 mei 2016 19:00 Linschoten 2de klasse
wo 01 jun 2016 19:00 Linschoten Kampioenschap van Linschoten
za 04 jun 2016 14:30 Linschoten V.K.P. Beveiligingstechniek Trofee
za 04 jun 2016 18:30 Linschoten MAAKfabriek Cup Jeugd
za 04 jun 2016 18:30 Linschoten MAAKfabriek Cup 2de klasse
di 07 jun 2016 19:00 Zegveld 2de klasse
wo 08 jun 2016 19:00 Zegveld Nissan Norbert Driessen Bokaal
za 11 jun 2016 14:30 Zegveld Jeugd
za 11 jun 2016 14:30 Zegveld 2de klasse
za 11 jun 2016 18:30 Zegveld Zegvelds Kampioenschap
di 14 jun 2016 19:00 Vlist 2de klasse
wo 15 jun 2016 19:00 Vlist 1ste klasse
za 18 jun 2016 14:30 Vlist Jeugd
za 18 jun 2016 14:30 Vlist 2de klasse
za 18 jun 2016 18:30 Vlist De Samenwerking Bokaal
di 21 jun 2016 19:00 Jaarsveld 2de klasse
wo 22 jun 2016 19:00 Jaarsveld Eikelenboom Bokaal
za 25 jun 2016 14:30 Jaarsveld Nowa Computers Bokaal
za 25 jun 2016 18:30 Jaarsveld Jeugd (bij 2de klasse)
za 25 jun 2016 18:30 Jaarsveld 2de klasse
di 28 jun 2016 19:00 Polsbroekerdam 2de klasse
wo 29 jun 2016 19:00 Polsbroekerdam Kampioenschap van de Lopikerwaard
vr 01 jul 2016 19:00 Kameryck Jeugd
S za 02 jul 2016 14:00 Polsbroekerdam Tweekamp
di 05 jul 2016 19:00 Zegveld Jeugd
di 05 jul 2016 19:00 Zegveld 2de klasse
wo 06 jul 2016 19:00 Zegveld 1ste klasse
za 09 jul 2016 14:30 Zegveld Jeugd
za 09 jul 2016 14:30 Zegveld 2de klasse
za 09 jul 2016 18:30 Zegveld Boer Bert Bokaal
di 12 jul 2016 19:00 Linschoten Jeugd
di 12 jul 2016 19:00 Linschoten 2de klasse
wo 13 jul 2016 19:00 Linschoten 1ste klasse
za 16 jul 2016 14:30 Linschoten Bevia Bokaal Jeugd
za 16 jul 2016 14:30 Linschoten Bevia Bokaal 2de klasse
za 16 jul 2016 18:30 Linschoten Van Vliet Caravans Cup
di 19 jul 2016 19:00 Polsbroekerdam Schildersbedrijf Van Galen Cup Jeugd
di 19 jul 2016 19:00 Polsbroekerdam Schildersbedrijf Van Galen Cup 2de klasse
wo 20 jul 2016 19:00 Polsbroekerdam Klever Montage Bokaal
za 23 jul 2016 14:30 Polsbroekerdam JEVA Bokaal
za 23 jul 2016 18:30 Polsbroekerdam Jeugd
za 23 jul 2016 18:30 Polsbroekerdam 2de klasse
S za 30 jul 2016 9:30 It Heidenskip NFM
di 02 aug 2016 19:00 Vlist Jeugd
di 02 aug 2016 19:00 Vlist 2de klasse
wo 03 aug 2016 19:00 Vlist 1ste klasse
za 06 aug 2016 14:30 Vlist Jeugd
za 06 aug 2016 14:30 Vlist 2de klasse
za 06 aug 2016 18:30 Vlist Vlister Bokaal
di 09 aug 2016 19:00 Zegveld Jeugd
di 09 aug 2016 19:00 Zegveld 2de klasse
wo 10 aug 2016 19:00 Zegveld 1ste klasse
S vr 12 aug 2016 19:00 Zegveld Hollands Kampioenschap Jeugd
S za 13 aug 2016 14:30 Linschoten Hollands Kampioenschap
di 16 aug 2016 19:00 Jaarsveld Jeugd (bij 2de klasse)
di 16 aug 2016 19:00 Jaarsveld 2de klasse
wo 17 aug 2016 19:00 Jaarsveld 1ste klasse
za 20 aug 2016 14:30 Jaarsveld GPI Bokaal
za 20 aug 2016 18:30 Jaarsveld Jeugd (bij 2de klasse)
za 20 aug 2016 18:30 Jaarsveld 2de klasse
di 23 aug 2016 19:00 Polsbroekerdam Jeugd
di 23 aug 2016 19:00 Polsbroekerdam 2de klasse
wo 24 aug 2016 19:00 Polsbroekerdam Nico Sluis Vleeswaren Bokaal
S za 27 aug 2016 14:00 Grijpskerk Nederlands Kampioenschap
di 30 aug 2016 18:00 Jaarsveld Jeugd + Ouders
S wo 31 aug 2016 19:00 It Heidenskip Pollepleats Nationale Competitie
S za 03 sep 2016 13:00 Linschoten Nederlands Kampioenschap Jeugd
S za 03 sep 2016 18:00 Linschoten Pollepleats Nationale Competitie
S wo 07 sep 2016 19:00 Vlist Pollepleats Nationale Competitie
S za 10 sep 2016 14:30 Burgum Finale Pollepleats Nationale Competitie
za 17 sep 2016 13:00 Jaarsveld Spel Verhuur Centrale Koppelcup