Schansrecords accommodatie Zegveld

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenJaco de Groot22.2112-08-2017
DamesDymphie Baas17.5011-06-2016
JuniorenHidde van Dam20.7825-05-2024
JongensRoy Velis19.7621-08-2020
MeisjesFabiënne Overbeek15.2710-08-2016
Jongens 11-12 jaarKenzo Hielema11.0512-08-2016
Jongens tm 10 jaarRoy Velis10.2112-08-2016
Meisjes 11-12 jaarBente Vlas10.3006-09-2014
Meisjes tm 10 jaarSuzanne Mulder9.0611-08-2015

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Jaco de Groot22.2112-08-2017
Jaco de Groot21.1208-07-2017
Jaco de Groot21.0411-06-2016
Jaco de Groot20.8015-08-2015
Jaco de Groot20.6312-08-2015
Jaco de Groot20.3330-07-2014
Matthijs van Rooijen17.9828-06-2014

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Dymphie Baas17.5011-06-2016
Wendy Helmes15.6015-08-2015
Dymphie Baas15.4812-08-2015
Marrit v/d Wal15.4511-07-2015
Dymphie Baas15.0130-07-2014
Brenda van Oort - Baars14.3728-06-2014

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Hidde van Dam20.7825-05-2024
Erwin Timmerarends20.7015-08-2015
Erwin Timmerarends20.5112-08-2015
Erwin Timmerarends19.9301-07-2015
Thomas van Midden19.6928-06-2014

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Roy Velis19.7621-08-2020
Reinier Overbeek19.5016-06-2018
Reinier Overbeek19.4009-08-2017
Reinier Overbeek18.4609-07-2016
Reinier Overbeek17.9411-06-2016
Daniel Cluistra17.6310-07-2015
Bas van Leeuwen16.0401-07-2015
Gerwin Kastelein15.8828-06-2014

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Fabiënne Overbeek15.2710-08-2016
Fabiënne Overbeek15.1811-06-2016
Demi Groothedde14.8208-06-2016
Joriene Baas14.4730-07-2014

Historie schansrecord Jongens 11-12 jaar

NaamAfstandDatum
Kenzo Hielema11.0512-08-2016

Historie schansrecord Jongens tm 10 jaar

NaamAfstandDatum
Roy Velis10.2112-08-2016

Historie schansrecord Meisjes 11-12 jaar

NaamAfstandDatum
Bente Vlas10.3006-09-2014

Historie schansrecord Meisjes tm 10 jaar

NaamAfstandDatum
Suzanne Mulder9.0611-08-2015

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond